0 216 606 24 72
trnlen
Sosyal Medya Hesaplarımız

İleri Sürüş Teknikleri

İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

İleri Sürüş Teknikleri eğitimi içerisinde Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri modülünün de olduğu iki aşamalı bir eğitimdir. Eğitimin ilk aşamasında güvenli araç kullanma teknikleri, öngörülü sürüş gibi konular işlenirken, ileri sürüş teknikleri bölümünde ise sürücünün kendi ve araçlarının limitlerini öğrenerek gerektiğinde performanslı sürüş gerçekleştirmesini sağlayacak teknikler yer alır.

İleri Sürüş Eğitimi ne kadar sürer?

İleri sürüş eğitimi 1 gün ve toplamda 7 saat süren bir eğitimdir.

Eğitimin yaklaşık 3 saati teorik, geri kalan 4 saati ise uygulama eğitimi olarak gerçekleşir.

İleri Sürüş Eğitim Aracı

İleri sürüş teknikleri eğitiminin uygulama bölümünde ilk olarak Skidcar adı verilen özel donanımlı bir eğitim aracı kullanılır. Bu eğitim aracı kaygan zeminlerde araç kullanımı, viraj hakimiyeti, kayma ve savrulma, yağmurlu, karlı ve buzlu zeminlerde araç kullanımını simule eder.

Eğitimde katılımcıların kendi araçlarıyla yapmaları gereken slalom, fren, manevra tekniklerini içeren diğer parkurlar da vardır. Bu eğitime katılımcının kendi aracı ile katılması zorunludur.

Eğitim Yeri

İleri Sürüş Teknikleri eğitimleri özel donanımlı aracımız ve katılımcı araçlarıyla trafiğe kapalı eğitim alanında gerçekleşir. Bu yüzden uygulamalı eğitimlerimiz yalnızca İstanbul’da bulunan eğitim alanımızda gerçekleşir. Merkez ofisimiz İstanbul Kartal’da, eğitim alanımız ise Tuzla’da yer almaktadır.

İstanbul dışında yaşayan ve eğitim için İstanbul’a seyahat edemeyen katılımcılar elearning platformumuzdan bulunduğu şehirden uzaktan eğitime bağlanarak, ileri sürüş sertifikasına sahip olabilirler. (Alınacak sertifikada “uzaktan eğitim” ibaresi bulunmamakta ve birebir eğitimle aynı sertifikadır.)

İleri Sürüş Teknikleri Sertifikası

İleri sürüş teknikleri eğitimi sonunda İleri Sürüş Teknikleri Sertifikası aynı gün içerisinde basılarak teslim edilir.

Eğitim Fotoğrafları